Konečný výsledok:   2 : 1,   polčas:   1 : 0

Gól:   Lukáš Žiak

Rozhodoval:   HR - Prončák Ján

Počet divákov:   20

Zostava:  Duriš (36.min. Laco), Sipko, Ilavský, Gajdoš M., Debnár, Petrenka M., Šeďo (21.min. Žiak), Stano, Hoško, Hudáček, Krupa A.

Tento zápas nás nezastihol v optimálnej pohode. Nasadenie, behavosť a hravosť sme nechali niekde doma. A pritom to bol súper, s ktorým sa dalo hrať. Treba sa však na každý zápas plne koncentrovať a urobiť maximum pre výsledok celého mužstva. Domáci z viacerých možnosti v prvom polčase využili jednu. Aj naši chlapci mali šance, hlavne Juraj Stano a Marek Petrenka. Škoda, že naše zakončenie nebolo dôraznejšie. V druhom polčase domáci zvýšili z pokutového kopu za faul, ktorý sa stal asi meter pred šestnástkou. Nepozorný a neistý arbiter však napriek protestom kde sa stal faul ukázal na jedenásť metrový bod. My sme sa zobudili neskoro. V poslednej dvadsaťminútovke sme však mali viacero šancí, ktoré zostali nevyužité. V 57.min. po rohu ktorý zahral Juraj Stano trafil z prvej Lukáš Žiak a znížil na 2:1. V samom závere nastrelil konštrukciu brány Juraj Stano. Viacero domácich šancí v druhom polčase kryl náš brankár Martin Laco. Škoda, že pre tím nezabojoval dostatočne jeden z najstarších hráčov Peter Duriš, ktorého tréner pre nevhodné a nešportové správanie vystriedal!