Konečný výsledok:   2 : 1,   polčas:   0 : 0

Žlté karty:   Roth Ľubomír

Rozhodovali:   HR - Sekej Dušan,   1AR - Podskuba Martin,   DZ - Chovanko Ľubomír

Počet divákov:   50

Zostava:   Debnár, Sýkora (86.min. Halko J.), Hoško, Jacko, Roth, Halko Ľ. (K), Brezina, Dorčiak, Ploštica T (83.min. Poliak)., Kráľ (88.min. Šípka), Mikuš J.

Za príjemného počasia na mäkkom a nerovnom ihrisku sme odohrali prvý zápas jarnej časti. Po počiatočnom oťukávani v 5. min. Jaro Kráľ vystrelil prvú strelu na domácu bránku, ktorú brankár poľahky kryl. V 8.min. po rohu mali domáci prvú šancu. Hneď z protiútoku J. Mikuš dobre vystrelil a jeho strelu domáci brankár vyrazil na roh. O štyri minúty domáci vhadzovali a dlhý aut v šestnástke predĺžil hlavou domáci stopér na  zadnú tyč kde sa dostal k lopte domáci hráč, ktorého strela tesne minula ľavú tyčku. V 16.min. rýchly protiútok domácich ale lopta skončila v Debnárovom náruči. Už o minútu znovu šanca domácich, tentokrát prehlavčkovali bránu. V polovici polčasu v 21.min. po zmetku v našej šestnástke sa lopta najprv odrazila od ruky jedného z domácich hráčov a následne skončila na ruke nášho hráča a rozhodca nariadil pokutový kop. Domáci ho nekopli najlepšie a brankár Debnár ho vyrazil. V 26.min. náš protiútok zakončil strelou pod brvno Kráľ, ale domáci brankár ju vyrazil na roh. O päť minút neskôr rýchly protiútok domáci zakončili strelou nad bránku. Zaverečná štvrťhodina prvého polčasu sa dohrávala bez výraznejšej šance na oboch stranách. Na úvod druhého polčasu sme mali loptu častejšie na kopačkách a v 52.min. po pravom krídle zbehol Ján Mikuš a dobre načasovanú prihrávku zúžitkoval na strelenie otváracieho gólu krížnou strelou z vnútra šestnástky. Už o tri minúty bolo vyrovnané, keď zaváhanie našej obrany kde sa traja hráči núkali kto odkopne loptu využil domáci hráč a tečovanou strelou pomýlil aj brankára Debnára. Domáci stále hrali svoju hru. S loptou sa dlho nebavili a hneď ju odkopávali. Naše mužstvo si síce vytvorilo niekoľko pološancí ale zakončenie bolo nepresné. Keď sa už zdalo, že si mužstvá podelia body prišiel v 89.min. priamy kop domácich z ľavej strany, ktorý preletel okolo múru a nepochopiteľne skončil popri pravej žrdi v našej sieti, 2:1. Po rozohratí zo stredového kruhu rozhodca ukončil zápas. Z našej strany to bol slabý výkon, chýbalo tomu srdiečko,  nasadenie a bojovnosť z našej strany.