Konečný výsledok:   3 : 4,   polčas:   1 : 3

Góly:   Žiak Milan, Pišta Michal st., Lacko Ján, Duriš Peter

Žlté karty:   Debnár David

Zostava:   Ploštica, Žiak P., Debnár D., Žiak M., Pišta M. st., Halko, Pišta M. ml., Orávka, Hudáček, Lacko, Duriš P.

Domáci boli kombinačne lepší, pre naše šťastie ich aktivita končila na hranici šestnástky. Naša útočna aktivita končila poväčšine kľučkovaním jednotlivcov, až kým neprišli o loptu. V 26.min. sme zahrávali priamy kop zo stredu ihriska. Mišo Pišta st. rozohral loptu a ta doplachtila až pod brvno domácej bránky, 0:1. O deväť minút domáci vyrovnali. O 2 minúty sme zásluhou Milana Žiaka znovu vyhrávali. V 44.min. sa lopta dostala v šestnástke k osamotenému Peťovi Durišovi, ktorý zvýšil na 1:3. V 60. min. po druhej žltej sa pobral pod sprchy domáci hráč. Prevahu v poli sme korunovali na 1:4 gólom Jána Lacka. Potom došlo v našom družstve k uspokojeniu, hrali sme zle a domáci dvoma gólmy v priebehu troch minút zdramatizovali zápas. S určitou dávkou šťastia sa nám nakoniec podarilo doviesť stretnutie do víťazného konca.