Konečný výsledok:   5 : 2,   polčas:   1 :0

Góly:   Marek Petrenka a Radoslav Hoško

Rozhodovali:   HR - Marek Cvengroš,   1AR - Milan Nemec

Počet divákov:   35

Zostava:   Laco, Hudáček (K), Klimo, Ilavský, Krupa (60.min. Jurčo), Petrenka M., Hoško , Sipko, Gajdoš L. (36. min. Polc), Zubaj M., Gnidiak.

Domácim vyšiel úvod, keď v 2.min. strelou z pred šestnástky k tyčke otvorili skóre, 1:0. V 6.min. strelu z blízka brankár Laco kryl. V 17. min. strelu z pred šestnástky Martin Laco vyrazil na roh. Päť minút pred polčasom znovu strelu z pred šestnástky vyrazil Laco na roh. Celý polčas sme nehrali dobre, chýbal nám pohyb. V 37. min. z 20 metrov vystrelil Hoško, domáci brankár jeho strelu kryl. Na opačnej strane v 39.min. strelu pod brvno pozorný brankár Laco vyrazil na roh. V 40.min. sme mali šancu po rohu a o dve minúty M. Petrenka nastrelil brankára. V 44. min. Laco vyrazil nebezpečnú strelu. V 45. min. sa lopta dostala k neobsadenému domácemu hráčovi a bolo 2:0. V 50. min. sólo domáceho útočníka Laco vybehnutím vyrazil. V 51. min. strela M. Petrenku prešla celou bránkou a Krupa ju nestihol. V 52. min. z päťky domáci zvýšili na 3:0.  V 57. min. strelou z blízka dali domáci už na 4:0. V 65. min. nepokrytý hráč na päťke zvyšoval na 5:0. V 68. min. po akcii Sipka M. Petrenka znížil na 5:1. V 70. min. Hoško z priameho kopu z 25 metrov upravil na konečných 5:2. Druhý polčas sme hrali lepšie ale doplácali sme na nepokrývanie hráčov.