Konečný výsledok:   0 : 8,   polčas:  0 : 5

Góly:   Marek Petrenka 5, Radoslav Hoško, Marek Krupa, Marek Hudáček

Rozhodovali:   HR - Švidroňová Denisa,     1AR -  Drahovský Ján

Počet divákov:   20

Zostava:   Laco, Zubaj M. (36.min. Petrenka Ľ.), Hoško, Gajdoš M., Ilavský (58.min. Jurčo),  Krupa (51.min. Gajdoš L.), Petrenka M.(43.min. Polc), Pačaj, Klimo, Hudáček (K), Gnidiak.

1.min. Krupa samostatný nájazd kopol mimo a o minútu nastrelil tyčku. V 9.min. vystrelil M. Petrenka a jeho strelu brankár vyrazil na roh. V 11. min. prvý pokus domácich chytil Laco. V 15.min. po centri Krupu dorazil M. Petrenka na 1:0. V 17.min. po prihrávke Ilavského M. Petrenka zvyšoval na 2:0. V 21.min. zakončil akciu Ilavský. V 22. min. bol faulovaný v šestnástke M. Petrenka, nariadený pokutový kop Laco namieril vedľa brány. V 28. min. Pačaj  vyskúšal domáceho brankára. V 30. min. a 31. min. M. Petrenka pridal tretí a štvrtý gól. V 34. min. Hudáček strelou z pred šestnástky uzavrel polčasový výsledok na 0:5. V 37.min. po sóle z polovice ihriska M. Petrenka zvýšil na 0:6. V 43.min. Krupa po prihrávke Ilavského trafil iba žrď a odrazenú loptu M. Petrenka dal vysoko nad bránku. V 50. min. strela Ilavského prepadla cez ruky domáceho brankára a tesne sa prekotúľala na roh. V 51. min. sa dostal do dobrej šance Krupa ale v záverečnej fáze sa zamotal. V 52.min. strela Hudáčka skončila na žrdi. O minútu po prihrávke Hudáčka Krupa zaznamenal gól na 0:7.  V 54.min. strela Hoška skončila na brvne.  V 58. min. sa v skrumáži pred našou bránkou najlepšie orientoval brankár Laco, ktorý si udržal čisté konto. V 59.min. prienik Hudáčka chytil domáci brankár. V 61. min. po prihrávke Ilavského Hoško upravil na 0:8. V 65.min. strelu Hudáčka brankár vyrazil a následnú dorážku L. Gajdoša so šťastím chytil brankár na čiare. V samom závere vystrelil na domácu bránku Pačaj, jeho strelu ale zblokoval obranca. V zápase sme mali veľa šancí a keby sme ich využili výsledok mohol byť aj dvojciferný.