13.04.2012 08:12

Výsledok zápasu:   1 : 1,   polčas:   0 : 0

Gól:   Ilavský Lukáš

Zostava:   Zubaj Miro, Gajdoš Marko (K), Holík Lukáš, Polc Patrik, Gnidiak Pavol, Gajdoš Jaroslav, Zubaj René, Krupa Marek, Jurčo Zdenko, Ilavský Lukáš, Karika Filip, Zubaj Jozef.

V zápase sme si vypracovali viacero šancí, ale až na jednú zostali nepremenené. V prvom polčase sme mali dve vyložené šance, no vždy nám chýbal krôčik. Druhý polčas sa pre nás nezačal dobre. V 35. minúte rozhodca odpískal naším hranie rukou pred šestnástkou a z priameho kopu sa domáci ujali vedenia. Z viacerých naších šancí sa nám desať minút pred koncom podarilo vyrovnať, keď na dvakrát prekonal domáceho brankára Lukáš Ilavský. Chlapcom chýba zohratosť. Podľa slov trénera napriek peknému počasiu v marci na tréning chodili 4-5 chlapci. A čo je zarážajúce, chlapci nevládzu behať, kondička je mínus aj u chlapcov, ktorí v jeseni predvádzali dobré výkon. Dúfajme, že za týždeň na domácom ihrisku sa výkon zlepší.