16.04.2012 11:49

Výsledok:   1 : 2,   polčas:   1 : 0

Góly:   Halko Ľuboš 2

Žlté karty:   Brezina Peter, Debnár Matej

Hlavný rozhodca:   Antol Miroslav,   1AR:   Jaroslav Žuffa st.,    2AR:   Anton Oravec,   DZ:   Ivan Haviar

Počet divákov:   124

Zostava:   Debnár, Halko Ľ. (K), Jacko, Bartko (85.min. Šípka), Jurík, Kráľ, Brezina, Mikuš M., Ploštica T. (89.min. Halko J.), Mikuš J. , Hoško (50.min. Poliak).

Domáci chceli v zápase potvrdiť, že tri body získané u súpera neboli náhodné. Od úvodu sa obe mužstva snažili získať vedenie na svoju stranu. Vytvorili sme si dve-tri šance, no ich zakončenie nám robilo značné problémy. Po polhodine hry sme približne dvadsať metrov od našej bránky urobili faul a z nariadeného priameho kopu sa domáci ujali vedenia, keď náš bránkar nepohopitelné vybehol na hranicu päťky a domáci hráč ho pohodlne preloboval. I keď sme si vytvorili pološance ich premieňanie stroskotalo na domácej obrane. V druhom polčase sme si v prvej štvrťhodine vytvorili dve sľubné šance ale vyrovnať sa nám nepodarilo. Uplynula hodina hry, keď domáci zaútočili. Do šestnástky z pravej strany vbehol domáci útočník, ktorého fauloval náš vybiehajúci brankár. Nariadený pokutový kop sa brankárovi Debnárovi podarilo chytiť a tak stav zápasu sa nemenil. Málo sme strielali na bránku, útočníci nemali svoj deň. Peknou strelou z rohu šestnástky vystrašil Peter Brezina domáceho brankára. Jeho prudká strela tesne minula ľavú žrď domácej brány. V záverečnej štvrťhodine sa nám podaril dokonalý obrat. V 76. min. si na autový hod Dušana Juríka nabehol do šestnásky Ľuboš Halko a ten z prvej strelou bod brvno vyrovnal na 1:1. Naši chlapci vycítili šancu a sedem minút pred koncom si na nakopávanú loptu z polovice ihriska nabehol Ľuboš Halko, ktorý pätičkou v šestnástke usmernil loptu popri vybiehajúcom brankárovi a tá skončila v sieti. Záverečné minúty sa už dohrávali medzi šestnástkami. Za stáleho dažďa sa hral len priemerný fubal.