TJ Družstevník Východná - 1. OFC Liptovské Sliače (06-05-2012)

07.05.2012 10:52

Výsledok:   8 : 0,   polčas:   4 : 0

Góly:   Lukáš Žiak, Peter Duriš a Marek Hudáček po 2, Juraj Stano a Marek Krupa po 1

Rozhodovali:   HR - Marián Mudrončík,   1AR - Rastislav Hradský

Počet divákov:  30

Zostava:   Laco, Klimo, Hoško, Debnár, Gajdoš M., Krupa A. (Ilavský), Hudáček, Žiak (Gajdoš L.), Petrenka (41.min. Krupa M.), Stano (58.min. Polc), Duriš (K).

Za daždivého počasia sa s terénom lepšie vyrovnali naši hráči. V 12.min. otvoril skóre zápasu Lukáš Žiak. O 4 minúty pridal Juraj Stano  druhý gól. V 18.min. už bolo 3:0, keď sa v skrumáži najlepšie zorientoval Marek Hudáček. Pred koncom zápasu po rohu hlavou zavesil Duriš.V druhom polčase nedalo góly dlho na seba začať. Najprv v 39.min. Marek Hudáček strelou z hranice šestnástky zvyšoval na 5:0. Aj pri prestriedaní mali domáci tréneri šťastnú voľbu. Marek Krupa hneď ako prišiel dostal v šestnástke prihrávku od J. Stana a radovali sme sa so šiestého gólu. Na 7:0 zvyšoval Peter Duriš po rohu a výsledok na 8:0 uzavrel Lukáš Žiak, keď po vyšachovaní obrany poslal loptu do prázdnej brány. Tréneri od stavu 5:0 prestriedali celú lavičku a tak sa všetci hráči zapojili do hry.