Konečný výsledok:   5 : 2,    polčas:   3 : 0

Góly:   Marek Petrenka 4, Marek Krupa

Rozhodovali:   HR - Miroslav Gallo,   1AR - Martin Drapáč

Počet divákov:   30

Zostava:   Laco (67.min. Gajdoš L.), Klimo, Gajdoš M., Hoško, Zubaj M., Hudáček (K), Sipko, Ilavský (63.min. Polc), Petrenka M. (67.min. Jurčo), Pačaj (50.min. Gnidiak), Krupa (58.min. Ľ. Petrenka).

V 6.min. strelu M. Petrenku brankár hostí vyrazil. O minútu hostia ohrozili domácu bránku. Bežala 11.min., keď po uličke Hudáčka otvoril skóre M. Petrenka. V 12.min. strelu hostí brankár Laco vyrazil. V 13.min. Krupa nezužitkoval útok, keď nastrelil len brankára. V 14.min. brankár Laco chytil ďalšiu šancu hostí. V 17.min. Hudáček z dialky vystrelil, lopta skončila v náruči hosťujúceho brankára. V 22.min. náš útok hostia vyrazili na roh. V 26.min. M. Petrenka po prihávke Hudáčka zvyšoval na 2:0. V 28.min. Krupa odrazenú loptu poslal do siete 3:0. V 34.min. hostia zaútočili a brankár Laco loptu vyrazil na roh. Hostia v druhom polčase preskupili svoje rady no v 40.min. po pase Hudáčka  a sóle od polovice ihriska zvyšoval na 4:0 M. Petrenka. O minútu nato sme vo vyloženej šanci nedali a z rýchleho protiútoku hostia znížili na 4:1. Súpera to povzbudilo a v 47. min. po chybe obrancu znížili na 4:2. V 48.min. dobre vystrelil M. Petrenka. V 52.min. priamy kop hostí chytil Laco. V 55.min. po centri Krupu hlavičkoval M. Petrenka len do náručia hosťujúceho golmana. V 56.min. Ilavský vystrelil na bránku, hostia hneď z protiútoku ohrozili našu bránku.  V 61.min. strelu hostí likvidoval brankár Laco. V 67. min. M. Petrenka urobil kľučku aj brankárovi a upravil na konečných 5:2. V 68. min. hostia zahrávali priamy kop, L. Gajdoš na dvakrát na bránkovej čiare zachránil. Bol to zaujimavý zápas, v ktorom si obe mužstvá vypracovali veľa gólových príležitosti. Domácich podržal brankár Martin Laco, keď zlikvidoval i niekoľko samostatných nájazdov.