Konečný výsledok:   1 : 1,    polčas:   0 : 0

Žltá karta:   Peter Brezina

Rozhodovali:   HR - Dušan Sekej,   1AR - Milan Lisý,   2 AR - Filip Veselovský

Počet divákov:   90

Zostava:   Gajdoš P., Kokavec R., Halko Ľ., Ploštica T., Halko J., Gajdoš E., Mikuš M., Brezina P., Poliak V. (60.min. Jacko P.), Kráľ J., Mikuš J. (65.min. Hoško P.)

1.min. E. Gajdoš strieľal z pred 16-ky. V 4.min. hostia vyskúšali pozornosť nášho brankára. V 5.min. E. Gajdoš vystrelil a brankár hostí vyrazil na roh. V 7.min. J. Mikuš z priamého kopu vystrelil po zemi hostujúci brankár strelu reflexívne vykopol. O štyri minúty M. Mikuš vystrelil, ale len do bočnej siete. V 18.min. po rýchlom prechode zacentroval Kráľ a Poliak v dobrej šanci strieľal nad. V 25.min. hostia zahrávali roh a lopta z hlavy útočiaceho hráča skončila na žrdi. Desaťminútovka od 30. min. patrila hosťom, ktorí si vypracovali viacero sľubných šanci. Ich streli nemali dostatočnú presnosť alebo ich zlykvidoval P. Gajdoš v bránke. V 40. min. pokus E. Gajdoša skončil v náruči hosťujúceho brankára. Na úvod druhého polčasu J. Mikuš vo výbornej príležitosti mieril vedľa. Ubehlo deväť minút z druhého polčasu, hostia sa dostali do vyloženej šance, podržal nás brankár, ktorý strelu vyrazil. V 63. min. šanca E. Gajdoša skončila nad. Potvrdilo sa nedáš - dostaneš. Už o minútu sa oprel do lopty hosťujúci hráč a z hranice 16-ky pod brvno pomedzi brankárové ruky otvoril skóre, 0:1. Hostí to povzbudilo a v priebehu desiatich minút si vytvorili viacero šancí. Po rohu hostia v týchto minútach nastrelili hlavou brvno. V 77.min. hostí podržal brankár keď loptu vyrazil. V 81.min. Jacko strieľal nad. O štyri minúty nám vyšla akcia po osi Jacko - E. Gajdoš., kde druhý menovaný k tyčke vyrovnal na 1:1. V predposlednej minúte strelu Jacka zastavila žrď. Remíza v tomto zápase bola asi po predvedenej hre spravodlivá. Hostia sa snažili no neudržali svoje vedenie. Naši hráči aj v tomto zápase nepremieňali šance a keď nedáme góly nemôžeme čakať víťazstvo. Viazla nám prihrávka a hlavne pohyb na ihrisku.