Výsledok:   1 : 6,   polčas:   1 : 3

Gól:   Marek Krupa

Rozhodca:   deleg. rozhodca neprišiel,  pískal Jaroslav Kráľ

Zostava:   Zubaj M., Karika F., Gajdoš J., Holík L., Gajdoš M., Ilavský L., Gnidiak P., Jurčo Z., Krupa M., Polc P., Zubaj J.

Zapás sa pre našich chlapcov nezačal dobre, už v prvej minúte dostali gól. V 16.min. Marek Krupa síce vyrovnal, ale to bolo z našej strany po gólovej stránke všetko. Súper už o minútu naklonil víťazstvo na svoju stranu. O tri minúty už bolo 1:3. V 25.min. mal veľkú šancu na zníženie stavu Marek Krupa, keď po parádnej uličke od Lukáša Ilavského išiel sám na bránkára, ten však jeho úmysel vystihol a loptu vyrazil. V druhom polčase hostia už len zveladili výsledok. V 33.min. zvýšili na 1:4, v 47.min. už bolo 1:5 a päť minút pred koncom uzavreli skóre na 1:6. Hostia pôsobili futbalovejšie, mali lepšiu prácu s loptou a aj kondíciu. My sme doplatili na úzky káder hráčov, keď nás bolo len jedenásť. Často naši chlapci sólujú namiesto príhravok a tak obyčajne strácajú loptu, čo súper využil.