Konečný výsledok:   5 : 2,   polčas:   3 : 1

Góly:   Marek Petrenka 2, Marek Krupa 2, Marek Hudáček

bez kariet

Rozhodovali:   HR - Filip Veselovský,   1AR - Milan Lisý

Počet divákov:   20

Zostava:   Laco, Klimo, Gajdoš M., Hoško, Zubaj M., Hudáček, Gnidiak (59.min. Polc), Ilavský (69.min. Jurčo), Petrenka M., Pačaj, Krupa (65.min. Gajdoš L.)

Úvodná minúta Hudáček vysunul Petrenku a ten po sóle otvoril skóre, 0:1. 6.min. hostia zaútočili a po peknej kombinácii prelobovali našu bránku. Od 10.min. hostia si v priebehu piatich minút vypracovali viacero šancí ale Laco v bránke bol na mieste. V 16.min. sme zaútočili, center Krupu skončil v rukách hosťujúceho brankára. O minútu hostia zautočili, nastrelili žrď a odrazenú loptu dorazili do našej bránky, 1:1. Hneď ako sme rozohrali so stredového kruhu dostal sa k lopte Krupa, ktorý z rohu šestnástky strelou po zemi k tyči strhol vedenie znovu na našu stranu, 2:1. Hra sa v týchto minútach prelievala zo strany na stranu. Viaceré dobré šance sme nezakončili dobre a na druhej strane Laco v bránke nás podržal. V 29.min. z priameho kopu sa lopta dostala k Petrenkovi, ktorí zo skrumáže k tyčke zvyšoval na 3:1. V úvode druhého polčasu sme mali niekoľko dobrých šancí no až v 41. min. po brejku Petrenka prihral voľnému Krupovi a ten pridal štvrtý gól. O minútu hostia znížili na 4:2, keď sa lopta poodrážala od hráčov. Akcie sa aj naďalej striedali. V 56.min. po prihrávke Krupu Hudáček umiestnenou strelou k žrdi zvýšil na 5:2. V záverečnej desaťminútovke sme prestriedali a tak sa na skóre už nič nezmenilo.