Konečný výsledok:   5 : 1,   polčas:   3 :1

Góly:   Kráľ 2, Poliak, Mikuš M., Halko Ľ.

Červená karta:  Peter Stano (70.min.)

Rozhodovali:   HR - Milan Morávka,   1AR - Patrik Trochta,   2AR - Miroslav Beňo

Počet divákov:   80

Zostava:   Drgoň,  Stano (70.min. ČK), Halko Ľ., Jacko (82.min. Halko J.), Ploštica T., Brezina P., Gajdoš E., Mikuš M., Poliak (89.min. Šípka), Kráľ (77.min. Hoško, Sýkora.

Už v 4.min. po krídelnej akcii Mira Mikuša z blízka Jaro Kráľ otvoril skóre zápasu, 1:0. Neprešli ani dve minúty k lopte v našej šestnástke sa dostal neobsadený hráč a do prázdnej bránky vyrovnal na 1:1. V 9.min. gól neplatil pre loptu v aute. V 14.min. strelu Vlada Poliaka hosťujúci brankár pohodlne chytil. Hostia sa nevzdávali a v 16.min. mali vyloženú šancu ale brankár Drgoň bravúrne zasiahol. V 20.min. skúšal brankára Peter Brezina. O päť minút sa z gólu tešil Miro Mikuš, keď zvýšil na 2:1. Hneď po rozohraní hostia stratili loptu a strelu Erika Gajdoša brankár vyrazil. Skóre sa menilo v 34.min. keď strelou k žrdi zvyšoval na 3:1 Jaro Kráľ. V 37.min. dobrú strelu Poliaka brankár hostí kryl a o päť minút strela toho istého hráča tesne minula bránku. Hneď v úvode druhého polčasu v 47.min. mal vyloženú šancu Ľ. Halko. Ten istý hráč o minútu znovu zahodil tutovku. V 50.min. znovu Halko vo vyloženej šanci nastrelil brankára a chvíľu na to brankár ďalšiu Halkovú strelu vyrazil na roh. V 66.min. P. Brezina strelou, ktorá tesne minula bránku vystrašil brankára hostí. V 70.min. bol vylúčený spolu so súperovým hráčom Peter Stano po vzájomnom konflikte. V 76. min. hostia ohrozili našu bránku. V 80. min. nariadený pokutový kop premenil Ľ. Halko a zvýšil na 4:1. O tri minúty Tomáš Ploštica tiahlou strelou z 25 metrov tesne minul bránku. O dve minúty sa však skóre menilo, keď Vlado Poliak z päťky vymietol horný roh súperovej bránky a upravil na 5:1. V samom závere šancú hostí odvrátil v poslednej chvíli Ľ. Halko na roh. Bolo to stretnutie s veľkým počtom nepremenených gólových šancí.