TJ Družstevník Východná - FK Iľanovo (19-08-2012).

19.08.2012 21:57

Konečný výsledok:   11 : 0,   polčas:   11 : 0

Góly:  Marek Krupa 2, Marek Petrenka 2, Radoslav Hoško 2, Lukáš Ilavský 2, Marek Hudáček, Lukáš Gajdoš a Matúš Sipko po jednom

Rozhodovali:   HR - Patrik Trochta,   1AR - Miroslav Beňo

Počet divákov:   30

Zostava:   Laco, Klimo, Gajdoš M., Hoško, Zubaj M., Hudáček, Sipko, Gnidiak, Petrenka M., Ilavský, Krupa (27. min.Gajdoš L.)

V drese hostí vybehlo na trávnik len osem hráčov. Hneď v 1.min. Krupa otvoril skóre. V 7. min. zvyšoval Sipko na 2:0. Už o minútu Hudáček pridal tretí gól. V 12. min. M. Petrenka dal na 4:0. V 15. min. Hoško nastrelil žrď. V 16. min. Ilavský pridal piaty gól a v 20.min. ten istý hráč nastrelil brvno. V 22.minn. Krupa pridal na 6:0. V 26.min. M. Petrenka na 7:0. O dve minúty L. Gajdoš strelil gól na 8:0. V 30. min. Ilavský pridal deviaty. V 31. min. a 35. min. Hoško dvoma gólmy uzavrel skóre prvého polčasu. Hostia sa za celý polčas poriadne nedostali na našu polovicu a keby sme využili šance mohol byť výsledok aj vyšší.

Do druhého polčasu už hostia nenastúpili pre nízky počet hráčov..