Góly:   Lukáš Ilavský 2

Rozhodoval:   Jozef Hajduk (klubový rozhodca)

Počet divákov:  12

Zostava:   Zubaj M., Gajdoš J., Gajdoš M., Karika, Holík, Ilavský, Gnidiak, Polc, Pačaj R., Pačaj M., Užík M., Užík T., Zubaj J., Zubaj R., Krupa M.

Od začiatku zápasu boli hostia lepší. Mali nielen výškovú prevahu, ale niektorí jednotlivci boli technicky zdatnejší. Už v 8.min. M. Gajdoš vykopával loptu z našej prázdnej brány. V 11.min. sa hostia dostali do vedenia. Na tento gól sme ešte vedeli reagovať, keď v 18. min. Lukáš Ilavský vyrovnal. Z protiútoku o minútu sa hostia znovu ujali vedenia. Skóre prvého polčasu sa uzavrelo v poslednej minúte, keď hostia zvyšovali na 1:3. V druhom polčase hostia nepoľavovali a svoje vydarené akcie zakončili gólmi postupne v 42., 48. a 49. min. Nášmu družstvu sa podarilo korigovať výsledok až v 60. min. gólom Lukáša Ilavského. Nasadenie nášmu kolektívu v tomto zápase chýbalo. Oproti minulému týždňu sa to nedalo ani porovnať.  Na pokutové kopy, ktoré sa kopú po každom  stretnutí sme prehrali 1:3.