Konečný výsledok:   1 : 4,   polčas:   1 : 3

Gól:   Peter Brezina

Rozhodovali:   HR - Kružliak Vladimír,   1AR - Šimún Martin,   2AR - Neuman Ján,   DZ - Chudý Ivo

Počet divákov:   120

Zostava:   Valíček (60.min. Gajdoš), Jurík, Halko Ľ., Stano (57.min. Ploštica T.), Halko J., Brezina, Mikuš M., Hoško, Debnár, Mikuš J., Poliak (46.min. Ilavský)

V 8.min. po centri Mira Mikuša z priameho kopu tesne loptu minul Jurík. O 3.min. hostia nastrelili žrď našej bránky. V 17.min. po rohovom kope sa lopta zblízka odrazila od nášho hráča za brankovú čiaru a prehrávali sme 0:1. V 25.min. po faule na nášho hráča sme zahrávali pokutový kop, ktorý Peter Brezina premenil a vyrovnal na 1:1. V 36.min. sa podobná situácia opakovala na opačnej strane a hostia išli znovu do vedenia. V 42.min. hostia zvyšovali na 1:3. V samom závere strela Petera Jacka tesne minula pravú tyčku. Po desiatich minútach druhého polčasu hostia pridali aj štvrtý gól. Skóre sa už nemenilo do konca zápasu. S lídrom súťaže sme pokiaľ nám to výkonosť dovolila hrali vyrovnanú partiu.