TJ Družstevník Východná - OFK Liptovská Lužná (17-06-2012)

17.06.2012 21:56

Konečný výsledok:   6 : 1,   polčas:   2 : 0

Góly:   Mikuš Ján 2, Mikuš Miroslav, Kráľ Jaroslav, Ilavský Matúš, Poliak Vladimír

Žlté karty:   Jacko Peter, Stano Peter

Zostava:   Drgoň (85.min. Valíček), Šípka, Stano, Jacko, Ploštica T., Brezina, Kráľ, Mikuš J. (78.min. Ploštica P.), Mikuš M., Ilavský (67.min. Halko J.), Poliak,

Rozhodovali:   HR - Rajniak Ján,   1AR - Lauček Štefan,   2AR - Veselovský Filip,   DZ - Daniel Klepáč

Počet divákov:   100

Posledný zápas sezóny sa domácim vydaril herne i strelecký. V 9.min. Peter Brezina vyskúšal brankára hostí, ktorý vyrazil loptu pred seba. Vyrazenú loptu získal Jaro Kráľ a ten umiestnenou strelou otvoril skóre, 1:0. V 11. min. pozornosť hosťujúceho brankára skúšal Vlado Poliak. V 23.min. naša obrana zaspala, útočiaci hosťujúci hráč sa dostával do šance, za cenu faulu v šestnástke ho zastavil Peter Jacko. Nariadený pokutový kop brankár Ján Drgoň vyrazil na roh. V 31.min. strelou z pravej strany zvyšoval Ján Mikuš na  2:0. V 43.min. strelou z pred šestnástky opečiatkoval Tomáš Ploštica žrď súperovej bránky. Úvod do druhého polčasu sme zaspali a súper strelou k pravej žrdi znížil na 2:1. Bežala 53.min. keď svoju rýchlosť využil Matúš Ilavský, zbehol po ľavom krídle a jeho center z otočky využil Vlado Poliak na tretí gól. O štyri minúty už bolo 4:1 keď strelou po zemi svojím druhým gólom Ján Mikuš potešil divákov. V 66.min. Matúš Ilavský znovu ťažil so svojej rýchlosti a zvyšoval na 5:1. V poslednej minúte Miro Mikuš si nabehol na center Jara Kráľa a uzavrel skóre zápasu na 6:1.