Góly:   Miroslav Mikuš, Jaroslav Kráľ, Vladimír Poliak a vlastný gól súpera

Rozhodovali:   HR - Lukáš Božek,   1AR - Miroslav Gallo,   2AR - Ján Prončák,   DZ - Milan Mertoš

Počet divákov:  110

Zostava:   Valíček, Ploštica T., Šípka, Stano (NK), Haľko Ľ. (K) (78.min. Halko J.),  Kráľ (84.min. Ilavský), Jacko, Brezina P., Poliak (68.min. Pelach), Mikuš M., Mikuš J.

Domáci sa od začiatku snažili. Hostia si vytvárali možnosti len sporadický. V 20.min. po ľavej strane zbehol Vlado Poliak a jeho prízemná strela skončila na ľavej žrdi hosťujúceho brankára, odrazenú loptu strelou z vnútra šestnástky vrátil prudkou strelou do siete Miro Mikuš, 1:0. Hra sa vyrovnala, hostia sa osmelili a v 29. min. sa im zo skrumáže pred našou bránkou podarilo vyrovnať. O dve minúty aktívny Vlado Poliak nastrelil pravú žrď. V 32.min. po našom rohovom kope hosťujúci hráč hlavou rozvlnil vlastnú sieť, 2:1. Bežala 36. minúta keď Ján Mikuš zbehol na krídlo, zacentroval a strelu Kráľa brankár hostí vyrazil na roh. Už o 3 minúty Miro Mikuš z dvadsiatich metrov vyskúšal brankára. V 40.min. hosťujúca obrana včas upratala center Mira Mikuša, na ktorý čakali útočníci. Druhý polčas sa začal z našej strány  trochu ospalo a trvalo skoro desať minút kým sme sa dostali do tempa z prvého polčasu. V 54. min. parádnou strelou z priameho kopu zo vzdialenosti 30 metrov vyprášil rukavice hosťujúcemu brankárovi Ľuboš Halko. O minútu nato z pravej strany zacentroval  Ján Mikuš a Vlado Poliak hlavou zvýšil na 3:1. Prešli len tri minúty keď po samostatnej akcii a slalome pomedzi obrancov Jaro Kráľ zvýšil na 4:1. V 60. min. ten istý hráč mohol dať aj druhý gól, ale jeho hlavička tesne preletela ponad brvno. Domáci boli pri chuti, hostia sa viacmenej v závere len bránili. V 70. min. Peter Brezina po sóle z polovice ihriska trafil vo vyloženej šanci do dobre vybiehajúceho hosťujúceho brankára. V poslednej dvadsaťminútovke domáci tréner prestriedal. Hra sa kúskovala častými ošetrovaniami, nakoľko hráči išli často zbytočne do vzájomných súbojov. Domáci zvíťazili zaslúžene a nebyť zahodených čistých gólových šancí mohol byť výsledok ešte jednoznačnejší. Hosťom sa snaha nedala uprieť no v závere im akosi dochádzali sily.