TJ Družstevník Východná - OŠK Ludrová (21-04-2012)

21.04.2012 19:20

Výsledok:   8 : 0,   polčas:   5 : 0

Góly:   Peter Duriš a Lukáš Žiak po 2, Radoslav Hoško, Marek Hudáček, Marek Pertenka a Juraj Stano po 1

Rozhodca:  delegovaný rozhodca sa nedostavil, pískal Pavol Gajdoš

Zostava: Laco M., Gajdoš M., Hoško R. (54.min. Ilavský L.), Debnár D., Klimo Z., Duriš P. (K) (48.min. Krupa M.), Hudáček M., Sipko M. (57.min. Polc P.), Žiak L. (65.min. Gajdoš J.), Petrenka M. (43.min. Krupa A.), Stano J. (NK).

Zápas bol jednoznačne v réžii domácich hráčov. Už v 2.min. otvoril skóre Marek Petrenka. V piatej min. zvyšoval na 2:0 Peter Duriš. Potom sa strelci odmlčali a ďalšie góly padali až v závere polčasu. v 29.min. na 3:0 zvyšoval znovu Peter Duriš. O 3 minúty Lukáš Žiak pridal štvrtý gól a v samom závere Radoslav Hoško uzavrel polčasový výsledok na 5:0. V druhom polčase hneď v úvode Juraj Stano pridal šiesty gól a v 43.min. padli hneď dva góly. Najprv Marek Hudáček a potom svojím druhým gólom v zápase Lukáš Žiak rozvlnil sieť za súperovým brankárom. Potom domáci tréneri postupne prestriedali všetkých chlapcov na lavičke. Gól už nepadol a tak stretnutie skončilo výsledkom 8:0.