Konečný výsledok:   4 : 1,   polčas:   2 : 1

Žlté karty:   Marek Krupa

Rozhodoval:   HR - Rajniak Ján

Počet divákov:   15

Zostava:   Zubaj Miroslav, Holík Lukáš, Gajdoš Jaroslav, Pačaj Róbert, Gajdoš Marko, Ilavský Lukáš, Gnidiak Pavol, Karika Filip. Zubaj René, Krupa Marek, Čonka Adrián, Polc Patrik, Zubaj Jozef, Jurčo Zdenko.

Bežala 4. minúta stretnutia, hostia zautočili, v šestnástke si nerozumeli stopér s brankárom, ktorí sa navyše zrazili a hosťujúci utočník do prázdnej bránky otvoril skóre, 0:1. V 19.min. z pokutového kopu vyrovnal Marek Krupa. Štyri minúty pred polčasom potiahol loptu po ľavom krídle Lukáš Ilavský, ktorý zacentroval do šestnástky, loptu prevzal Marek Krupa a ten z otočky dostal domácich do vedenia. V 34.min. po rohovom kope vystrelil po zemi Marek Krupa a zvýšil na 3:1. Svoj gólový účet Marek Krupa uzavrel v 54.min. a svojím štvrtým gólom uzavrel skóre zápasu. Dnes sme veľa sólovali a navyše aj niektoré opory neboli vo svojej koži.