TJ Družstevník Východná - OŠK Švošov

21.10.2012 18:41

Konečný výsledok:   11 : 4,   polčas:   6 : 1

Góly:   Marek Petrenka 3, Radoslav Hoško 3, Marek Petrenka 3,  Marek Hudáček, Lukáš Gajdoš

Bez kariet

Rozhodovali:  HR - Jakub Glajza,   1AR - Ján Rajniak

Počet divákov:   30

Zostava:   Laco,Klimo, Petrenka Ľ. (), Hoško, Zubaj M., Hudáček (K), Gnidiak, Ilavský (62.min. Jurčo), Petrenka M. (68.min. Holík), Gajdoš Ľ. (36.min. Zubaj R.), Krupa M. (58.min. Polc).

V 1.min. Hudáček vystrelil vedľa. Hostia odpovedali v 3.min. keď nastrelili žrď. O dve minúty priamy kop Hudáčka dorazil do bránky L. Gajdoš ale pre ruku gól uznaný nebol. V 7.min. mál vyloženú šancu Krupa, po úniku netrafil bránku. O minútu si to vynahradil, keď z ťažkého uhla preloboval brankára hostí, 1:0. V 10.min. brankár Laco vybehnutím zmaril šancu hostí. V 14.min. pokus hostí skončil nad bránkou. O dve minúty závar pred našou bránkou zachraňoval na čiare Laco. V 19.min. naši chlapci zaútočili a po peknej akcii centrovaná lopta prešla cez celú bránku a Krupa volejom zvýšil na 2:0.  V 21.min. Hoško z priameho kopu z 25-tich metrov pod brvno zvýšil na 3:0. O minútu M.Petrenka sólom z polovice ihriskazvýšil k tyčke na 4:0. V 27.min. Hudáček strieľal vedľa žrde. V 28.min. si L. Gajdoš spracoval prihrávku, otočil sa s loptou a strelou pod brvno zvýšil na 5:0. V 29.min. Krupa vo vyloženej šanci miesto prihrávky volil strelu, ktorá išla mimo tyče. V 31.min. šanca hostí po rohu išla tesne mimo bránky. O minútu šancu Hudáčka brankár vyrazil, vyrazenú loptu z voleja vrátil Gnidiak, tesne minul bránku. V 33.min. po zaváhani našej obrany hostia z protiútoku znížili na 5:1. V 34.min. Hudáček vo vyloženej šanci zaváhal. V poslednej minúte po prihrávke Hoška Hudáček zvýšil na 6:1. V polčase sme prestriedali, Lukáša Gajdoša nahradil René Zubaj. V 39.min. hostia zautočili, Klimo v šestnástke fauloval a hostia z jedenástky znížili na 6:2. Hostí to povzbudilo a už o minútu po našej strate lopty strelou k tyči upravili stav na 6:3. V 43.min. hostia znovu zaútočili, odvrátili sme na roh a po rohu strelu chytil Laco na čiare. Boli to minúty, keď nás hostia zatlačili. V 49.min. Krupa stratil loptu v útoku a súper z protiútoku znížil na 6:4. V 52.min. strelou z diaľky sa hostia znovu ohrozili našu bránku. V 54.min. po centri M. Petrenku Krupa zvýšil na 7:4. O dve minúty Hoško z priamého kopu zvýšil na 8:4. V 58.min. nahradil Krupu Polc. V 62.min. po sóle M. Petrenka zvýšil na 9:4. Po góle Ilavského nahradil Jurčo. V 63.min. presnou prihrávkou bol vysunutý M. Petrenka a svoju šancu premenil na 10:4. V 66.min. išiel z ihriska Ľubo Petrenka a nahradil ho Holík. Tri minúty pred koncom z 20-tich  metrov vystrelil Hoško a svojím tretím gólom stanovil konečný výsledok na 11:4.