TJ Družstevník Východná - ŠK Demänová (29-09-2012).

29.09.2012 21:41

Konečný výsledok:   12 : 0,   polčas:   4 : 0

Góly:   Patrik Ploštica 5, Juraj Stano 2, Marek Hudáček, Michal Pišta, Patrik Kokavec, Denis Čonka, Tomáš Stano.

Žltá karta:   Juraj Stano

Rozhodovali:   HR - Vladimír Kružliak,   1AR - Martin Krčula

Počet divákov:   35

Zostava:   Duriš P., Debnár Dušan, Duriš R., Pišta (78.min. Hudáček), Holík, Bobula, Debnár Dávid (42.min. Ploštica), Stano T., Kokavec (62.min. Čonka), Žiak (53.min. Chovan).

Už v 3.min. J. Stano zbehol po ľavom krídle a otvoril skóre zápasu. V 15.min. ten istý hráč vybojoval loptu dostal sa do úniku no zakončil len tesne vedľa pravej tyčky. V 19.min. hostia zahrávali roh, ktorý prešiel celou obranou a na ďlší roh ju vyrazil P. Duriš. V tretej desaťminútovke sme si vytvorili viacero šancí ale chýbalo zakončenie. V 32.min. hostia centrovali do našej šestnástky a Holík si dal skoro vlastný gól. O dve minúty center Dušana Debnára si spracoval Tomáš Stano, ktorý pomedzi nohy vybiehajúceho brankára zvýšil na 2:0. V 38.min. J. Stano zbehol po krídle, zacentroval ale Kokavec do prázdnej bránky nedal. O minútu Pišta vystrelil ľahkú loptu na bránku, ktorá brankárovi prepadla pomedzi ruky do siete na 3:0. V 40.min. zbehol po krídle J. Stano obstrelil brankára a zvyšoval na 4:0. K prvému striedaniu došlo v 42.min. keď zraneného Dávida Debnára nahradil Ploštica. V 48.min. po prihrávke Pištu Ploštica zvýšil na 5:0. Neprešla ani minúta a po prihrávke Žiaka Ploštica pridal šiesty gól. V 52.min. na center Plošticu nabehol Kokavec no vo vyloženej šanci dal vedľa žrde. O minútu po centri J. Stana Ploštica hlavou zvýšil na 7:0. V 55.min. sa na ihrisko dostal Chovan keď vymenil Žiaka. Prešli dve minúty aktívny J. Stano potiahol loptu, zacentroval a Kokavec z päťky zvýšil na 8:0. Hostia sa v 59.min. dostali do vyloženej šance, podržal nás brankár P. Duriš. V 63.min. na 9:0 upravil Čonka, ktorý vyrazenú loptu brankárom hostí dorazil do bránky. 72.min. nakopávaná lopta Plošticu vypadla brankárovi do bránky 10:0. O desať minút po prihrávke J. Stana pridal jedenásty gól Hudáček. V 83.min. Chovan v dobrej šanci prekopol. Dve minúty pred koncom Ploštica uzavrel skóre zápasu na 12:0.