Konečný výsledok:   4 : 1,   polčas:   2 : 0

Góly:   Marek Krupa 3,  Lukáš Ilavský

Rozhodoval:   HR - Novota Jozef

Počet divákov:   20

Zostava:   Zubaj M., Gajdoš J., Karika, Holík, Gajdoš M., Pačaj R., Gnidiak , Jurčo, Krupa, Polc, Zubaj J., Užík M., Zubaj R., Ilavský, Pačaj M., Užík T.

Bežala siedma minúta keď Marek Krupa otvoril skóre. V dvanástej min. ten istý hráč strelou z pravej strany k vzdialenejšej žrdi zvyšoval na 2:0. V 36.min. bol v šestvástke faulovaný Lukáš Ilavský, nariadenú jedenásku sám išiel zahrávať, ale brankár slabú strelu kryl. O dve minúty sa skoro potvrdilo nedáš dostaneš, keď v poslednej cvíli na roh odvrátil Marko Gajdoš. Za to nám už o minútu akcia vyšla, keď svoj únik na prvý krát nedal, ale vyrazenú loptu opakovane vrátil do siete. V 47.min. Marek Krupa vo vyloženej šanci prekopol bránu. V 49.min. hostia znížili na 3:1. O štyri minúty to už bolo z našej strany veselšie, keď Lukáš Ilavský pridal štvrtý gól do brány súpera. V závere sa ešte dostával do šancí Marek Krupa, ale ten namiesto prihrávok volil kľučky a tak sa už výsledok nemenil.