Konečný výsledok:   4 : 2,   polčas:   2 : 0.

Góly:   Marek Hudáček, Marek Petrenka, Marek Krupa, Pavol Gnidiak

Rozhodovali:   HR - Ján Neuman,   1AR - Milan Lisý

Počet divákov:   40

Zostava:   Laco, Klimo, Gajdoš M., Hoško, Zubaj M., Hudáček (K), Sipko, Pačaj (36.min. Petrenka Ľ.), Petrenka M., Krupa (69.min. Jurčo), Gnidiak.

Už v 5.min. strela Rada Hoška z diaľky tesne minula bránku. V 7.min.  Marek Petrenka po uličke Mareka Krupu vybojoval loptu, obohral obranu a k tyčke otvoril skóre, 1:0. Bežala 13.min. Marek Hudáček zahrával roh, ktorý si hosťujúci obranca usmernil do bránky, 2:0. V 17.min. hostia po rohu mali šancu, ktorú Martin Laco chytil a z nasledujúcej šance prestrelili bránku. V 33. min. strelu hostí z diaľky Martin Laco kryl. Na  začiatku druhého polčasu nahradil Milana Pačaja Ľubo Petrenka. V 36.min. sa dostal do šance Marek Petrenka, jeho strela preletela nad brvnom. O dve minúty pohrozili hostia, strelu náš brankár Martin Laco chytil. Hostia sa v druhom polčase viac osmelili a v 43.min. šancu hosti sme odvrátili na roh. V 45.min. krížnou strelou hostia znížili na 2:1. Neprešla ani minúta keď Matúš Sipko vo vyloženej šanci nastrelil iba brankára. Po rohu sa lopta v šestnástke dostala na kopačky Pala Gnidiaka, ktorý umiestnenou strelou zvýšil na 3:1. V 55.min. solový únik hostí brankár Martin Laco chytil. O minútu hostia zahrávali roh a po hlavičke hosťujúceho hráča znížili na 3:2. Neprešli ani dve minúty keď výborne chytajúci Martin Laco odvrátil útok na roh. V 60.min. Martin Laco chytá priamy kop hostí. V 62. min. od vyrovnania nás zachránil Martin Laco, keď kryl samostatný nájazd. Definitívne sme tlak súpera zastavili o dve minúty, keď Marek Krupa na dvakrát zvýšil na 4:2. Bol to bojovný zápas, kde sa akcie striedali na obidvoch súperiacích stranach.