Konečný výsledok:   2 : 1,   polčas:   0 : 1

Žlté karty:   Brezina

Rozhodovali:   HR - Milan Lisý,    AR1 - Ján Neuman

Počet divákov:   97

Zostava:   Debnár, Hoško, Halko Ľ., Jacko (83.min. Bartko), Ploštica T., Šípka (46.min. Pelach), Brezina, Kráľ, Gajdoš, Poliak, Ilavský.

Hostia sa od začiatku zápasu s plnou vervou pustili do domácich. Už v 5. min. vyskúšali brankára Debnára v bráne. V 12. min. hostia znova pohrozili s pravej strany. O minútu neskôr hostia vo vyloženej situácii neprekonali brankára Debnára, ktorý strelu z vnútra šestnástky vyrazil na roh. V 20. min sa o strelu z diaľky pokúsil Erik Gajdoš, ale neúspešne. Naopak hostia sa v 23. min. ujali vedenia, 0:1. O dve minúty mohlo byť vyrovnané, strela Vlada Poliaka tesne minula ľavú žrď. V 28. min. hostia z priameho kopu znovu ohrozili našu bránku. O šesť minút Halkovú strelu brankár hostí poľachky chytil. Polčas sa skončil 0:1. Do druhého polčasu vystriedal Pelach Šípku. Naši hráči nastúpili do druhého polčasu s cieľom niečo z výsledkom urobiť. V 60.min. pokus Ilavského minul bránku. V 68.min. sa k lopte na hranici šestnástky dostal Erik Gajdoš, ktorý parádnou strelou do šibenice vyrovnal. O 2 min. strelu Poliaka brankár hostí s ťažkosťami vyrazil na roh. Ubehli len 4 min. keď hostia faulovali pred vlastnou šestnástkou, k lopte sa postavil Peter Jacko, ktorý strelou z 20 metrov ohrozil bránku, hosťujúci brankár loptu len vyrazil a pohotovou hlavičkou  Kráľ strelil náš druhý gól. V 76. min. po kontakte pred našou šestnástkou dostal Peter Brezina žltú kartu a z nariadeného priameho kopu hostia ohrozili bránku, keď dobre umiestnenú strelu vyrazil Debnár na roh. V zavere v 83. min. pre zranenie odstúpil Jacko a nahradil ho Bartko. Nakoniec sa naším hráčom podarilo ubraniť tesný výsledok. V stretnutí sme nepodali dobrý výkon, hlavne v prvom polčase. V druhom lepšou bojovnosťou sme naklonili šťastenu na našu stranu. Hostia v druhom polčase sa uspokojili s polčasovým náskokom a dva góly v priebehu šiestich minút ich zaskočili. I napriek šanciam na zisk bodov im to tentokrát nestačilo.