Konečný výsledok:   0 : 3,   polčas:   0 : 1

Rozhodovali:   HR - Martin Drapáč,   1AR - Miroslav Gallo,    DZ - Ivan Haviar

Počet divákov:   80

Zostava:   Debnár, Halko J., Halko Ľ. (K), Jacko, Ploštica T., Brezina, Gajdoš, Mikuš M. (80.min. Bartko), Poliak, Kráľ, Ilavský.

V úvode zápasu mal šancu Poliak. V 7.min. Jacko vysunul Ilavského, ktorý z uhla trafil iba do brankára. O dve minúty ten istý hráč hlavou len ľahko podvihol center Ľ. Halka. V 20.min. z priamého kopu Jacko napálil tesne popri tyčke. V 26. min. Brezina vystrelil, brankár hostí so šťastím chytil. V 28.min. sa hostia dostali na dostrel našej bránky a strelou z hranice šestnástky vymietli ľavú pavučinu, 0:1. O tri minúty sa do šance dostal M. Mikuš ale brankár jeho pokus na dvakrát kryl. V prvom polčase sme mali loptu častejšie na kopačkách, zakončenie nám nevychádzalo. V 48. min. hostia mali výhodu priameho kopu, ktorý brankár Debnár chytil. Hostia sa v tejto štvrťhodine dostávali častejšie pred našu bránku v dobrých príležitostiach. V 64.min. strelu Jacko do šibenice vyrazil dobre chytajúci brankár hostí. Aj tu platilo nedaš dostaneš. Hostia zaútočili po ľavom krídle, zacentrovali a nepokrytý útočník do prázdnej bránky zvyšoval na 0:2. V 69.min. Poliak po krídelnej akcii nastrelil žrď. O pár minút Brezina utešenou strelou prestrelil tesne bránku hostí. V 77. min. hostia znovu pohrozili, keď už prekonaného brankára Debnára zastúpil na bránkovej čiare Jacko. V 82.min. súperovho útočníka v šestnástke fauloval Ploštica a z nariadeného pokutového kopu hostia zvýšili na 0:3. Naša hra bola jalová. Málo sme strieľali a i naďalej nám robí problémy zakončenie.