TJ Družstevník Východná - TJ Máj Černová

03.06.2012 22:21

Konečný výsledok:   8 : 1,   polčas:   3 : 0

Góly:   Marek Hudáček 3, Adrián Krupa 2, Radislav Hoško, Matúš Sipko, Marek Krupa.

Rozhodovali:   HR - Ján Neuman,   1AR - Martin Šimun

Počet divákov:   20

Zostava:   Laco, Klimo, Hoško, Debnár, Gajdoš M., Krupa A., Hudáček, Ilavský (27.min. Gajdoš L.), Sipko, Petrenka, Duriš (17.min. Krupa M.)

Už v 1.min. po faule na A. Krupu nariadenú jedenástku premenil Marek Hudáček. V 10.min. Adrián Krupa po akcii na ľavom krídle prízemnou strelou zvyšoval na 2:0. Z priameho kopu zo vzdialenosti 20 metrov v 24.min. Rado Hoško opečiatkoval brvno súperovej brány. O minútu Marek hudáček už zvyšoval na 3:0. Prešli len tri minúty keď Adrián Krupa opečiatkoval žrď súperovej brány. V samom závere strela Mareka Krupu tesne minula tyčku. Druhý polčas pokračoval len tri minúty, keď z 20 metrov vystrelil Adrián Krupa a jeho strela skončila v sieti, 4:0. V 49. min. po sólovej akcii z pravej strany Marek Krupa upravil skóre na 5:0. O niekoľko minút dobrú šancu Mareka Petrenku zlikvidoval brankár. V 54. min. na 6:0 strelou z vnútra šestnástky zvyšoval Radoslav Hoško. O dve minúty po rohu Mareka Hudáčka z blízka poslal loptu do siete na 7:0 Matúš Sipko. V priebehu ďalších minút naši chlapci zahodili viaceré sľubné šance.  68.min. Marek Hudáček z hranice šestnástky vymietol pravý kút, 8:0. V 70.min. z prvého ôtoku hostí z bránkovej čiary vykopával Debnár. Z následného rohu hostia hlavou znížili na 8:1. Naši chlapci si schuti v tomto zápase zastrielali, nebyť však sólovania mohlo byť skóre aj vyššie.