Tj Družstevník Východná - Tj Štart Liptovský Ján

16.10.2010 19:52

Konečný výsledok:  2 : 2,   polčas:   0 : 1

Góly:  František Hudáček, Radovan Hudáček

Zostava:  Patrik Ploštica (77.min. Peter Duriš), Peter Žiak, Roman Duriš, Matúš Holík, František Hudáček, Dávid Bobula, Radovan Hudáček,  Rastislav Žiška, Martin Oravka, Vladimír Krupa, Milan Žiak.

V úvode zápasu sme mali vyloženú šancu, keď po prihrávke Rasťa Žišku sa lopta dostala k Milanovi Žiakovi a ten trestuhodne zahodil. Potvrdilo sa nedáš - dostaneš. V 12. min. po faule pred našou šestnástkou hostia zahrávali priamy kop. Hráči v múre po kope vyskočili, lopta prekĺzla popod ich nohy a po chybe brankára, ktorý namiesto chytenia lopty do rúk išiel po lopte nohou a lopta skončila v našej sieti, 0 : 1. Veľa šancí už v prvom polčase nebolo a tak do kabín sme šli za stavu 0 : 1. V druhom polčase sme sa na jeho začiatku snažili niečo vymyslieť, ale boli to naopak hostia, ktorí v 62.min. zvýšili na 0 : 2. Našťastie v 68.min. po strele z veľkej dialky Fero Hudáček znížil na 1 : 2. Od tej chvíle sa viac hralo na súperovej polovičke. Vypracovali sme si šance, ale hráči ich neriešili dobre. Veľa sme kľučkovali a prihrávka viazla. Že sa oplatí bojovať do záverečného hvizdu sa potvrdilo aj v tomto zápase. V 92.min. Fero Hudáček potiahol loptu po ľavom krídle, odcentroval presne na hlavu Radka Hudáčka a ten sa už namýlil. Vyrovnané 2 : 2. Bol to posledný zápas našich dorastencov v jesennej časti.