Konečný výsledok:  4 : 3,   polčas:   1 : 1

Góly:   Milan Žiak 3, Patrik Ploštica

Žlté karty:   Michal Pišta

Zostava:   Peter Duriš, František Hudáček (46.min. Matúš Hoško), Matúš Majerský, Michal Pišta, Matúš Holík, Radovan Hudáček, Marek Brezina, Ján Lacko, Martin Oravka (46.min. Patrik Ploštica), Vladimír Krupa, Milan Žiak.

Zápas sa začal opatrne z oboch strán. V 16.min. sa však svojou dravosťou z ľavej strany presadil Milan Žiak a otvoril skóre zápasu. Súpera sme do šancí nepúšťali a niektoré sľubné šance sme nepremenili. V 38.min. zahral v šestnástke rukou Mišo Pišta a z nariadeného pokutového kopu hostia vyrovnali. V závere polčasu spálil vyloženú šancu Milan Žiak, keď netrafil prázdnu bránku. Do druhého polčasu sme nastúpili z dvoma čerstvými silami, ale hneď v 46.min. hostia z priameho kopu z pred šestnástky strhli vedenie na svoju stranu. Na strelu pod brvno bol náš brankár prikrátky. V 59.min. vyrovnal skóre Patrik Ploštica. O štyri min. sme sa už ujali vedenia po druhom góle Milana Žiaka. V 72.min. potiahol akciu po pravom krídle Radko Hudáček, presne odcentroval a Milan Žiak zavŕšil svoj hatrick a zvýšil na 4:2. Hostia korigovali výsledok v 86.min. keď znižili na konečných 4:3.